Nie trzeba zadłużać się na wakacje, by odpocząć z całą rodziną. Wystarczy znaleźć dobrą ofertę, spakować walizki i wyposażyć się w dobry humor. Dziś relaks w luksusowych apartamentach jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu trzeba wiedzieć, gdzie szukać. Jednym z takich miejsc jest Zakopane, niezależnie od pogody.

zakopane jak Alpy

Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia było odwiedzanie Zakopanego w największe wakacyjne upały. Stolica Tatr kojarzyła się tylko z kuligami, góralskimi ogniskami, gdzie dominowały potańcówki. Myślano góry, mówiono oscypki i Krupówki. Dziś to się zmienia. Ludzie przyjeżdżają na letnie wakacje w góry. Po wycieczki nad Morskie Oko, po świeże powietrze, po odpoczynek w luksusowym apartamencie. Po to ludzie przybywają do Tatr.

Co ciekawe wśród turystów rośnie liczba tych, którzy przyjeżdżają zza granicy. To nie tajemnica, że wielu z nich pojawia się zima, by zasmakować prawdziwego góralskiego ogniska z muzyką i kuligiem. Lecz latem też na głównych alejkach miasta robi się ?tłoczno? i wsłuchując się w rozmowy przechodniów śmiało można powiedzieć, że to międzynarodowe miejsce. A to jednocześnie przekłada się na zarobki w mieście, co pozwala na stały rozwój.

Poza tradycyjnymi wycieczkami w góry i zdjęć z krupówkowym misiem ludzie wybierają luksusowe apartamenty w centrum Zakopanego. Świetnym miejscem na odpoczynek w centrum miasta jest apartament AquaPark KOBALT znajdujący się w samym środku miasta, kilkaset metrów od Krupówek i kilka minut od parku wodnego. To idealne miejsce dla czterech osób, które po powrocie z gór chcą wypocząć w luksusie i spokoju. Apartament posiada salon, oranżerię i taras z widokiem na Tatry. W salonie rozkładana dwuosobowa sofa pozwoli odprężyć się po całym dniu zwiedzania miasta i jego zabytków.

Jednak miejsca takie jak Aqua Park KOBALT to nie tylko luksus, ale też beztroska. W apartamencie znajdują się niemal wszystkie przedmioty codziennego użytku. Nie trzeba przywozić własnego żelazka, czy suszarki do włosów. Apartamenty mają również bogato wyposażone kuchnie, w których znajdziemy nie tylko potrzebne sprzęty i narzędzia, jak np. czajnik, czy mikser, ale również sztućce, garnki i zastawy stołowe. Wybierając więc tę formę noclegu, z pewnością znacznie odciążymy nasz bagaż, bądź będziemy mogli zabrać wiele potrzebniejszych rzeczy.

Jak widać, nie trzeba wcale wyjeżdżać do Francji czy Włoch, by odpocząć przy pięknych widokach. Mówiąc zarówno o wycieczkach i atrakcjach, jakie do zaoferowania ma Zakopane, jak i o noclegach. W apartamencie z pewnością znajdziemy dość miejsca, by na urlop wybrać się z całą rodziną, bądź z większym gronem znajomych. Oddzielne sypialnie dadzą nam gwarancję komfortu i intymności. Ponadto mamy ogromną swobodę – sami jesteśmy sobie gospodarzami, nie trzeba mieszkać z uporczywymi właścicielami i czuć na sobie ich czujnego wzroku. W pełni wyposażona kuchnia daje możliwość przygotowywania posiłków we własnym zakresie.

Call Now Button