Zakopane to jedno z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych zakątków Polski. Niepowtarzalny klimat, wspaniałe górskie widoki oraz urocze kawiarnie, puby i restauracje sprawiają, że każdy dobrze wspomina to miejsce i z chęcią do niego powraca. A jaką formę noclegu wybrać na czas naszego pobytu? Co będzie lepsze: hotel czy apartament? Co powinno zadecydować o tym, że wypoczywamy w konkretnym miejscu?

apartament a hotel

Wybierając się na tak długo oczekiwane wczasy, każdy z nas myśli o jak najlepszych warunkach i komfortowym pobycie. Część z nas woli zapłacić więcej i cieszyć się udanym pobytem w hotelu, jednakże cena nie zawsze idzie w parze ze standardem. Turyści odwiedzający Zakopane coraz częściej decydują się na apartamenty, które są o wiele tańsze od hoteli, a przede wszystkim niezwykle wygodne. W Zakopanem mamy do wyboru około osiemdziesięciu apartamentów, które kuszą atrakcyjną ceną, ale też wszelkimi udogodnieniami, dlatego też z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie. Nawet najbardziej wybredni z pewnością docenią to, co oferują im właściciele tychże miejsc noclegowych i z chęcią będą do nich powracać. Jednym z najpopularniejszych miejsc wybieranych przez turystów, którzy potrzebują wygodnego noclegu jest apartament Aqua Park ONE usytuowany kilka minut od popularnych Krupówek. To idealne rozwiązanie dla rodziców z dziećmi, niezależnie od wieku albo grupy znajomych marzących o wypoczynku w samym centrum stolicy Tatr.

Wspólny salon to znakomite miejsce wieczornych spotkań przy drinku, przestrzeń, w której możemy oddać się rozrywce, porozmawiać i wspólnie zjeść posiłek. Kiedy już nacieszymy się swoim towarzystwem, każdy może udać się do swojej sypialni, by tam odpocząć, zaznać spokoju i nabrać sił na kolejny dzień. Ponadto wybierając się większą grupą znajomych, z pewnością poniesiemy mniejsze koszty za nocleg, a zaoszczędzone pieniądze będziemy mogli przeznaczyć na różnego rodzaju rozrywki.

Dlaczego warto zdecydować się na apartament zamiast hotelu? Bowiem każdy apartament ma wydzielony aneks kuchenny albo osobne pomieszczenie, w którym sami możemy przygotować posiłki. Dzięki temu sporo zaoszczędzimy na kosztownym jedzeniu na mieście. To też znakomite rozwiązanie dla osób będących na diecie i ceniących sobie zdrową żywność. Z pewnością samodzielnie przygotowane potrawy są zdrowsze niż posiłki w fast foodach lub tanich barach. Ponadto własna kuchnia świetnie sprawdza się, gdy podróżujemy z dziećmi ? w każdej chwili możemy im podgrzać posiłek, bądź przygotować coś, na co właśnie mają ochotę.

Apartament Aqua Park ONE sąsiaduje również z basenami, które zapewniają idealną rozrywkę dla turystów, niezależnie od pogody. Budynek apartamentu jest przystosowany do osób niepełnosprawnych. W pomieszczeniach nie ma progów. Zainstalowana jest również winda zjeżdżająca do garażu. To cenna informacja, bo wielu przyjezdnych decyduję się na wybór lokalu właśnie przez udogodnienia.

Call Now Button